Skip to content

společnost FENESTRA střešní okna, s.r.o.

Výroba střešních oken FENESTRA byla zahájena v roce 1986.

Společnost FENESTRA střešní okna, s.r.o. je v současné době největším výrobcem střešních oken v České republice. Vysokou kvalitu a krátké dodací termíny zajišťuje na padesát zaměstnanců společnosti.

Výrobní areál je umístěn v obci Šťáhlavice (okr. Plzeň-jih), odkud jsou výrobky distribuovány po celé České republice. Po rozšíření výrobní kapacity na roční produkci 25.000 ks oken byla v roce 2002 otevřena administrativní budova se školícím střediskem. To je využíváno především v zimním období při školení pracovníků prováděcích firem. Kvalitní a profesionální montáž oken do střešní konstrukce je jednou z podmínek zajišťující 100% spokojenost uživatelů střešních oken FENESTRA.

Zárukou kvality střešních oken FENESTRA není pouze výběr těch nejkvalitnějších materiálů, použití moderních technologií, ale i důsledná kontrola po celou dobu výrobního procesu. 

Výsledky jsou přenášeny do identifikačního štítku každého výrobku. Tento systém zajišťuje deklarovanou kvalitu a umožňuje poskytnutí mimořádně vysoké záruky až 15 let.
 
Mezi zajímavé zahraniční reference patří dodávka 22 ks střešních oken pro českou ambasádu v Nairobi, stát Keňa v Africe, kde střešní okna FENESTRA již několik let odolávají monzunovým lijákům a tropickým dešťům. Další zajímavé země, ve kterých se setkáte s okny FENESTRA jsou Dánsko, Island, Irsko, Řecko, Izrael, Palestina, Jordánsko, Rakousko, Německo, Polsko, Rumunsko, Slovensko a další. 
 

 

Pro přehrání videa prosím přijměte cookies. 
Email
WhatsApp
Phone
WhatsApp
Phone
Email