Skip to content

Výběr střešního okna

Barvy a materiály v interiéru

Hlavní výběr

Jaké zvolit barvy a materiály interiérových částí oken?

DŘEVĚNÁ OKNA

Dřevěné části střešních oken FENESTRA jsou vyrobeny z borovice. Základní impregnace chrání dřevo proti modrání, plísním a dřevokazným houbám.

Vrchní bezbarvá akrylátová lazura vytváří konečnou ochranu proti působení vody a UV-záření (základní impregnace + 3 vrstvy všestranné lazury – 180 μ).Zvýšenou odolnost proti vlhkosti a UV-záření vykazují střešní okna se silnovrstvou akrylátovou lazurou s krycím pigmentováním – odstín WHITE (základní impregnace + 7 vrstev všestranné lazury – 360 μ). Pro místnosti se zvýšenou vlhkostí jsou určena střešní okna s velmi odolnou dvousložkovou polyuretanovou povrchovou úpravou (základní impregnace + 3 vrstvy všestranné polyuretanové lazury – 400 μ). Okna s polyuretanovou lazurou s vyšší odolností proti vlhkosti a UV-záření dodáváme v bílém provedení WHITE PUR.

vo21
vo22

PLASTOVÁ OKNA

Do místností s vysokým obsahem vody ve vzduchu jsou ideální celoplastová střešní okna. Prémiová plastová střešní okna výrobní řady WARM PLASTIC mají bílé PVC profily pro výrazně lepší tepelně-izolační vlastnosti vyplněné polyuretanovou izolací.

barvy interiéru
Email
WhatsApp
Phone
WhatsApp
Phone
Email