Skip to content

Záruky a certifikace fenestra

Certifikace výrobků

Záruky a certifikace výrobků Fenestra

Mimořádně vysoká záruka kvality je výsledkem spojení více než 35-ti let zkušeností s výrobou střešních oken a nejmodernějších materiálů a technologií. Okna jsou certifikována akreditovanou zkušebnou.

Na střešní okna FENESTRA řady THERMICAL a je poskytována záruka 10 let, při instalaci spolu se zateplovací sadou THERMOS mimořádně vysoká záruka 15 let.

Na okna řady EXCELLENT, BASIC a WARM PLASTIC je poskytována záruka 10 let.

Jakost a certifikace

Zárukou kvality střešních oken FENESTRA není pouze výběr těch nejkvalitnějších materiálů, použití moderních technologií, ale i důsledná kontrola po celou dobu výrobního procesu. Výsledky jsou přenášeny do identifikačního štítku každého výrobku. Tento systém zajišťuje deklarovanou kvalitu a umožňuje poskytnutí mimořádně vysoké záruky – 15 let.

Střešní okna FENESTRA jsou vyrobena z ekologických a zdravotně nezávadných materiálů. Nezávadnost je osvědčena hlavním hygienikem České republiky.

FENESTRA střešní okna, s.r.o. uzavřela smlouvu o sdruženém plnění se společností EKO-KOM, a.s. a zapojila se do Systému sdruženého plnění EKO-KOM pod klientským číslem EK-F00040230.

Prohlášení o shodě
Tab Content
Email
WhatsApp
Phone
WhatsApp
Phone
Email