Skip to content

Výběr střešního okna

ZASTIŇOVACÍ A DEKORAČNÍ DOPLŇKY ZAJISTÍ POHODU BYDLENÍ

Hlavní výběr

ZASTIŇOVACÍ A DEKORAČNÍ DOPLŇKY ZAJISTÍ POHODU BYDLENÍ

Široký sortiment zastiňovacích a dekoračních doplňků zajišťuje ochranu před sluncem a současně vytváří optimální podmínky pro bydlení.

Vnitřní doplňky (látkové roletky, Al-žaluzie, plisované roletky) chrání před světlem a nežádoucími pohledy.
Venkovní doplňky (markýzy, předokenní rolety) chrání před tepelnou sluneční energií.

Zcela jedinečné jsou multifunkční interiérové fóliové roletky, které chrání interiér před světlem, ale současně v létě i před tepelnou sluneční energií. V zimě zrcadlovým efektem brání úniku tepla z místnosti, zlepšují tepelně-izolační vlastnosti okna.

Volbu doplňků ovlivňuje několik faktorů – typ místnosti, světová strana, sklon střechy.

Pro denní místnosti jsou nejčastěji používány stínící doplňky, pro ložnice /dětské pokoje doplňky zcela zatemňující – BLACKOUT. Pro osluněné strany budete v létě potřebovat doplňky dva (vnitřní, který bude chránit interiér před světlem, nežádoucími pohledy a současně i venkovní doplněk, který bude chránit interiér před přehříváním) nebo jeden multifunkční – vnitřní roletku MULTIFILM (ochrání před světlem i teplem). Vnitřní Al-žaluzie nejsou vhodné do osluněných oken – v létě se hliníkové lamely rozpalují a vzhledem k jejich vysoké emisivitě (sálání) způsobují přehřívání interiéru. Do oken orientovaných na severní stranu ochrana před tepelnou sluneční energií není potřeba.

Doplňky ke střešním oknům FENESTRA jsou konstruovány tak, aby se daly snadno a rychle nainstalovat.

1

Identifikační štítek, kterým je označeno každé střešní okno FENESTRA, výrazně zjednodušuje objednání a současně vylučuje možnost dodání nesprávné velikosti doplňků. Štítek najdete v horní části kyvného křídla po přetočení do místnosti (2 řádky číslic a písmen).

Rádi bychom, abyste si vybrali nejen barvu, ale i materiál stínění. Abyste si mohli vzorek látky sami vzít do ruky a odzkoušet světelnou propustnost, strukturu apod., zašleme Vám aktuální vzorník látek a žaluzií poštou.

Pro vyžádání vzorníků kontaktujte obchodní oddělení na tel. 603 143 200 nebo e-mailem fenestra@fenestra.cz.

VNITŘNÍ LÁTKOVÉ ROLETY

s postranními lištami

VNITŘNÍ MULTIFUNKČNÍ FÓLIOVÉ ROLETKY MULTIFILM

Email
WhatsApp
Phone
WhatsApp
Phone
Email